Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.
V poriadku
Viac informácií

Porušovanie autorského práva, alebo zlodeji fotiek

Nasledujúce fotografie boli svojím spôsobom tiež ocenené. Ukradli ich z webu a následne uverejnili v novinách,alebo na internetových stránkach bez môjho súhlasu.

 Táto fotka bola uverejnená v Roľníckych novinách dňa 26.6 2009 a 3.7.2009:

flog.pravda.sk/vlahatatrysro.flog?foto=67813

Tu  mi bol dodatočne vyplatený honorár a redakcia sa mi ospravedlnila.

Moje fotky boli uverejnené dňa 21.6.2008 v novinách Tatranský Korzár: Smetiari

Pre objektívnosť musím napísať,že taktiež dodatočne mi bol vyplatený honorár a redakcia sa mi ospravedlnila.

Tieto fotky niekto bez môjho súhlasu umiestnil aj na zahraničné internetové stránky.Tu sa priznám som bezmocný a neviem si s tým rady. Majitelia niektorých stránok nereagujú na moje upozornenia, čím sa podľa mňa zaradili do kategórie" ZLODEJI FOTIEK " Jedná sa hlavne o doménu blogspot.com. a iné zahraničné stránky.

Doplnené 2.9.2011: Niekoľko fotiek som objavil aj na doméne blog.cz, odkiaľ som dostával veľmi divné , ba až arogantné odpovede.  Citujem" Vážený uživateli,vaše stížnost na blog narutoperfekt.blog.cz byla zamítnuta. http://narutoperfekt.blog.cz/0905/popelari-pomsta-je-sladka - smazáno.  S přáním pěkného dne Váš Blog.cz. "Koniec citátu. Stačilo napísať,že ďakujeme za upozornenie, fotky boli vymazané a hneď by to dostalo trochu serióznejší charakter. Nenechal som to tak a sťažoval som sa na to ,že si zo mňa robia dobrý deň. Odpoveď ma skôr udivila ako uspokojila. Posúďte sami.  Komunikácia s blog.cz.

Doplnené 18.6.2017: Medzi zlodejov fotiek môžem s kľudným svedomím zaradiť aj domény webnoviny.sk a rundum.cz. Na tej prvej bola moja fotografia uverejnená 7 rokov. Po mojom prvom oznámení, že porušujú zákon o autorskom práve, síce na chvíľu k fotke uverejnili môj nick, no potom tam dali iného autora. Po druhom upozornení už fotku bez ospravedlnenia  zmazali. V druhom prípade sa jedná tiež o arogantného majiteľa, ktorý ani po upozornení moju fotku nezmazal.

Stránky, ktoré na moje sťažnosti jednali sreiózne tu  nie sú uvedené.

 

 

Súvisiace články:

zlodeji-fotiek/

o-zlodejoch-fotiek/

 

TOPlist