ВНИМАНИЕ- UPOZORNENIE - CAUTION - ВНИМАНИЕ

Любое сообщение, не относящееся к содержанию этого сайта, будет удалено!


Každý príspevok, ktorý nebude súvisieť s obsahom tohoto webu bude vymazaný!

Any post not related to the content of this site will be deleted!

Любое сообщение, не относящееся к содержанию этого сайта, будет удалено!

 

Petícia za odstúpenie Igora Matoviča z postu predsedu vlády SR 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.
V poriadku
Viac informácií

Kniha návštev

https://v-hano.webnode.sk/news/nekale-praktiky-microsoftu-/

Majo | 14.12.2013

Mnohokrát platí, že zvyčajne najväčší problém je niekde medzi klávesnicou a stoličkou...
Ešte ma napadlo, skontrolujte si na svojich notebookoch, koľko voľného miesta tam máte, operačný systém niekedy potrebuje ukladať informácie na disk (swapovanie), ak tam máte málo miesta, stačí uvoľniť miesto na systémovom disku a systém by mal bežať svižnejšie.
Myslím si, že ste na omyle a zbytočne šírite fámy. Skontrolujte si aplikácie, ktoré máte nainštalované na svojich notebookoch, najmä skontrolujte antivírusový software a služby, ktoré ste nechtiac dotiahli pri inštalovaní "pomôcok" z internetu - mnohé z nich zapínajú kvantum zbytočných služieb, ktoré kontrolujú upgrade a pod.
(skúste preštudovať a vyskúšať napr. jasonn.com/turning_off_unnecessary_services_on_windows_xp)
Pred uverejnením článkov si informácie preverte a potom šírte konšpirácie internetom.
M

Re:https://v-hano.webnode.sk/news/nekale-praktiky-microsoftu-/

vladimír hano | 15.12.2013

Ďakujem Vám za názor, ktorý beriem ako subjektívny, tak ako aj môj.Diskusia na vybrali.sme pod mojim čánkom však dáva za pravdu viac mne ako Vám:https://vybrali.sme.sk/diskusie/2225130/
Preto si myslím, že práve Vy by ste mali najskôr premýšlať a až potom niekoho obviňovať z konšpirácie. Pokiaľ sa jedná o Vaše rady, voľného miesta na disku mám neúrekom,ramka pracuje ani nie do 50 percent,aplikácie mám dávno skontrolované a nechtiac som nič na pc nestiahol. Myslím,že nie je problém zistiť, ktorý proces najviac zaťažuje procesor. V tomto prípade za to môže Windows Automatic Updates. Nič v zlom, ale tie Vaše rady sú tak pre 5 ročného chlapca a preto si myslím, že za to môže Microsoft, či už úmyselne, alebo neschopnosťou.
Mimochodom aj to, že sa článok za podpory čitateľov dostal na rss titulku vybrali.sme o niečom svedčí. Hlavne o mojej pravde svedčí tento článok:https://diit.cz/clanek/microsoft-slibil-vyresit-problem-se-zahlcenym-procesem-svchost-na-windows-xp
Prajem pekný deň.

Kiska

Klokan | 14.08.2013

Autorovi blogu o Kiskovi.
Vždy sa viacej oplatí bojovať za niečo, ako proti.
Získať si čo najviac informácií o veci a potom sa vysloviť.
Máš toľko rokov ako ja, ale ja si nedovolím povedať o niekom to, čo si ty napísal o Kiskovi.
Hovorím všeobecne. Prečítal som si Kiskovú knihu, snažil som sa zistiť o ňom čo najviac. Napriek tomu si nedovolím kopnúť do neho (ani do teba).
Inak je pekné, že ideš s vlastnou kožou na trh, Prajem ti veľa úspechov.

Re:Kiska

Vladimír hano | 14.08.2013

No v skratke. Ja som aj v článku napísal, že mu fandím a obdivujem ho,čo doteraz v živote dokázal. Článok bol o jeho kandidatúre a na tú mám svoj názor, ktorý som tam aj uviedol. Ako jeho potencionálny volič som chcel počuť jeho odpovede ako kandidáta aj na nepríjemné otázky, aby som sa mohol a nielen ja rozhodnúť. Žiaľ pán Kiska nepovažoval za potrebné mi odpovedať a už tobôž niečo vysvetlovať. Smutné je, že so scientologickou sektou spolupracoval:https://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/nachytali-ho-kiska-prednasal-scientologov-2.html Samozrejme má na to právo, tak ako aj ja na svoj názor, ktorý mohol byť iný, ak by na mňa zareagoval. Predpokladám teda, že už má dosť voličov a nepotrebuje ďalších. A vôbec nechápem, čo také som si dovolil napísať o pánovi Kiskovi a čo s tým má vek? Tiež Ti prajem všetko dobré.

panoramata

Dr.Ozdi | 21.02.2013

Krásné fotografie tu máte, jen houšť!
Dr.

:D :D

Kika | 10.11.2012

je to fajn :D

fuksia

marta | 05.11.2012

velmi dobre, len nahodou som natrafila na tuto stranku a som velmi rada. dakujem

paradajky, papriky

Peter | 01.06.2011

Zdravím,
nejakým linkom som sa dostal na túto stránku - konkrétne kvôli infu o pestovaní na balkóne..
Už pred rokom som začal s citrusmi a terraz sa ku mne dostali paprikové i paradajkové rastlinky.. nie sú úplne v bohvieakom stave, ale hádam z tých šiestich to polovička dobačuje do konca roka..
Na internete som našiel dosť správ o tom že tieto rastliny s náchylné na žltnutie listov - plesne.. Máte aj vy takýto problém, alebo postrekujete ? - nie je ten postrek škodlivý pre zrejúce plody ?
Ďakujem za odpoveď.

Re:paradajky, papriky

vladimír hano | 05.06.2011

Papriku som skúšal pestovať,no u nás pod Tatrami nie je pre ne dosť teplo a nedarilo sa im a tak som toho nechal. Paradajky nestriekam a akonáhle sa mi nejaký lístok nepáči,či už začína žltnúť,alebo má iné zmeny tak ho odstrihnem,je to prevencia aby sa to nešírilo aj na ostatné listy.Takto sami darí zatiaľ držať paradajky v celkom dobrej kondícii.Možno je to aj odrodou a aj počasím,tak by som doporučoval skúšať kým nenatrafíte na nejakú odolnejšiu.Ja pestujem najviac tzv čerešňové paradajky.
Zrejúce plody by som už nestriekal. Ešte snáď niečo,plesne sa chytajú do husto obrastených rastlín,skúste ich trochu preriediť,ešte pred nástupom plesní. Prajem veľa pestovateľských úspechov.

Opätovný pozdrav

Stewen | 14.12.2009

Je to veľmi pekná stránka/blog,ale chvíľu potrvá kým ju prečítam
stewen.meu.zoznam.sk/blog/

balkónové paradajky - ozdobné

Ing. Anna Frličková | 07.12.2009

Nepestujete aj ozdobné paradajky? Sú ešte menšie ako cherry paradajky . Priesady som kúpila v Žiline na trhu od jedného pestovateľa. Podľa týchto informácií sú pôvodom z holanských semien
S pozdravom
Ing. Anna Frličková
Researcher
Výskumný ústav dopravný, a.s.
Transport research Institute, Inc.
Veľký Diel 3323
010 08 Žilina
Slovakia
Tel: 00421/41/ 5686 335
Fax: 00421/41/5652 883
Internet: vud.sk
E-mail: frlickova@vud.sk

fotky

BASMAN | 22.11.2009

pekne fotky

:)

katka | 05.11.2009

ahoooj tatino :)) mas to tu pekne
________@@@@____________________@@____ _______@@_________________________@@____ ______@@_______@@@_____@@@___@@_____ ______@@_____@@__@@_@@__@@_@@_____ _______@@____@@__@@_@@__@@_@@_____ ________@@@@_@@@_____@@@___@@@@........................ _____________@@@@@_____________________________________________ ___________@@@@@@@________@@@@@_________________________ ________@@@________@@_____@@@@@@@_______________________ ________@@___________@@__@@_______@@________________________ ________@@____________@@@___________@@_______________________ __________@@__________________________@@________________________ ____@@@@@@______@@@@_____________@@______________________ __@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@______________________ __@@____________@@@@@@@________@@_________________________ _@@____________@@@@2@@@______@@____________________________ _@@____________@@@@@@@@____@@@___________________________ _@@@___________@@@@@@@_______@@____________________________ __@@@@__________@@@@@__________@@__________________________ ____@@@@@@_______________________@@____________________________ _________@@_________________________@@______________________________ ________@@___________@@___________@@_____________________________ ________@@@________@@@@________@@______________________________ _________@@@_____@@@_@@@@@@@@______________________________ __________@@@@@@@_____@@@@@@______________________________ ___________@@@@@_@_________________

Re::)

Anka | 28.04.2011

Som rada, že som sa dostala na tieto stránky. VĎAKA

fotky

robo | 05.11.2009

su fajn

Záznamy: 16 - 30 zo 30
<< 1 | 2
Pridať nový príspevok

TOPlist 

Kontakt

Real Time Web Analytics