ВНИМАНИЕ- UPOZORNENIE - CAUTION - ВНИМАНИЕ

Любое сообщение, не относящееся к содержанию этого сайта, будет удалено!


Každý príspevok, ktorý nebude súvisieť s obsahom tohoto webu bude vymazaný!

Any post not related to the content of this site will be deleted!

Любое сообщение, не относящееся к содержанию этого сайта, будет удалено!

 

 

Kniha návštev

FrankJar

FrankJar | 08.07.2021


My spouse and I absolutely love your blog and find a lot of your post's to be just what I'm looking for. Do you offer guest writers to write content for you personally? I wouldn't mind publishing a post or elaborating on a lot of the subjects you write about here. Again, awesome weblog!

Re:FrankJar

V-hano flog & blog | 10.07.2021

Thanks, but it's a personal blog. But try to send me something, we'll see. Have a nice day.

K článku 28. výročie neznej

Juraj Carach | 06.03.2018

Komentár zmazaný, príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho.

Re:K článku 28. výročie neznej

vladimír hano | 06.03.2018

Pán Juraj Carach odporúčam nabudúce bez urážok :-) Priznávam, nechal som sa oklamať a článok som preto upravil. Nechal som tam len tie slová Václava Havla, ktoré mám overené, že sú pravdivé. Ospravedlňujem sa všetkým čitateľom za toto nedorozumenie. Ďakujem.

hudba

Slávka | 04.03.2018

Slade 'Everyday'.....výborná hudba

Re:hudba

vladimír hano | 06.03.2018

Áno hudba mojej mladosti :-)

https://v-hano.webnode.sk/news/nekale-praktiky-microsoftu-/ Majo | 14.12.2013

microsoft | 20.04.2017

Keďže sa mi nedá reagovať píšem to priamo. Ďalší dôkaz nekalého konania microsoftu je tu: https://www.zive.sk/clanok/124429/microsoft-to-naozaj-urobil-starsim-os-stopol-aktualizacie-kvoli-procesorom

Problems

Z | 22.03.2014

Weather is cold and rainy

Re:Problems

no problem | 23.03.2014

Will the sun

https://v-hano.webnode.sk/news/nekale-praktiky-microsoftu-/

Majo | 14.12.2013

Mnohokrát platí, že zvyčajne najväčší problém je niekde medzi klávesnicou a stoličkou...
Ešte ma napadlo, skontrolujte si na svojich notebookoch, koľko voľného miesta tam máte, operačný systém niekedy potrebuje ukladať informácie na disk (swapovanie), ak tam máte málo miesta, stačí uvoľniť miesto na systémovom disku a systém by mal bežať svižnejšie.
Myslím si, že ste na omyle a zbytočne šírite fámy. Skontrolujte si aplikácie, ktoré máte nainštalované na svojich notebookoch, najmä skontrolujte antivírusový software a služby, ktoré ste nechtiac dotiahli pri inštalovaní "pomôcok" z internetu - mnohé z nich zapínajú kvantum zbytočných služieb, ktoré kontrolujú upgrade a pod.
(skúste preštudovať a vyskúšať napr. jasonn.com/turning_off_unnecessary_services_on_windows_xp)
Pred uverejnením článkov si informácie preverte a potom šírte konšpirácie internetom.
M

Re:https://v-hano.webnode.sk/news/nekale-praktiky-microsoftu-/

vladimír hano | 15.12.2013

Ďakujem Vám za názor, ktorý beriem ako subjektívny, tak ako aj môj.Diskusia na vybrali.sme pod mojim čánkom však dáva za pravdu viac mne ako Vám:https://vybrali.sme.sk/diskusie/2225130/
Preto si myslím, že práve Vy by ste mali najskôr premýšlať a až potom niekoho obviňovať z konšpirácie. Pokiaľ sa jedná o Vaše rady, voľného miesta na disku mám neúrekom,ramka pracuje ani nie do 50 percent,aplikácie mám dávno skontrolované a nechtiac som nič na pc nestiahol. Myslím,že nie je problém zistiť, ktorý proces najviac zaťažuje procesor. V tomto prípade za to môže Windows Automatic Updates. Nič v zlom, ale tie Vaše rady sú tak pre 5 ročného chlapca a preto si myslím, že za to môže Microsoft, či už úmyselne, alebo neschopnosťou.
Mimochodom aj to, že sa článok za podpory čitateľov dostal na rss titulku vybrali.sme o niečom svedčí. Hlavne o mojej pravde svedčí tento článok:https://diit.cz/clanek/microsoft-slibil-vyresit-problem-se-zahlcenym-procesem-svchost-na-windows-xp
Prajem pekný deň.

Kiska

Klokan | 14.08.2013

Autorovi blogu o Kiskovi.
Vždy sa viacej oplatí bojovať za niečo, ako proti.
Získať si čo najviac informácií o veci a potom sa vysloviť.
Máš toľko rokov ako ja, ale ja si nedovolím povedať o niekom to, čo si ty napísal o Kiskovi.
Hovorím všeobecne. Prečítal som si Kiskovú knihu, snažil som sa zistiť o ňom čo najviac. Napriek tomu si nedovolím kopnúť do neho (ani do teba).
Inak je pekné, že ideš s vlastnou kožou na trh, Prajem ti veľa úspechov.

Re:Kiska

Vladimír hano | 14.08.2013

No v skratke. Ja som aj v článku napísal, že mu fandím a obdivujem ho,čo doteraz v živote dokázal. Článok bol o jeho kandidatúre a na tú mám svoj názor, ktorý som tam aj uviedol. Ako jeho potencionálny volič som chcel počuť jeho odpovede ako kandidáta aj na nepríjemné otázky, aby som sa mohol a nielen ja rozhodnúť. Žiaľ pán Kiska nepovažoval za potrebné mi odpovedať a už tobôž niečo vysvetlovať. Smutné je, že so scientologickou sektou spolupracoval:https://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/nachytali-ho-kiska-prednasal-scientologov-2.html Samozrejme má na to právo, tak ako aj ja na svoj názor, ktorý mohol byť iný, ak by na mňa zareagoval. Predpokladám teda, že už má dosť voličov a nepotrebuje ďalších. A vôbec nechápem, čo také som si dovolil napísať o pánovi Kiskovi a čo s tým má vek? Tiež Ti prajem všetko dobré.

panoramata

Dr.Ozdi | 21.02.2013

Krásné fotografie tu máte, jen houšť!
Dr.

:D :D

Kika | 10.11.2012

je to fajn :D

Záznamy: 1 - 15 zo 24
1 | 2 >>
Pridať nový príspevok
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.
V poriadku
Viac informácií

TOPlist 

Kontakt

Real Time Web Analytics